POZIV/UPOZORENJE ZA ZAŠTITU ZAJEDNIČKE ŠKOLSKE IMOVINE

Datum posljednje izmjene: Ponedjeljak, 07 Juni 2021 Objavljeno: Ponedjeljak, 07 Juni 2021

1

Zajedničko dobro, imovina JU Osnovne škole „Kladanj“ izložena je, često, ionako dosta dotrajala, nepoželjnom, pojedinačnom ili kolektivnom uništavanju. Nepotrebni natpisi, nepoželjni su i neprimjereni da bi izazvali bilo kakvu pažnju, sem osudu!

Danas, ponovljeno više puta, umjesto uređenja učionica, boju za zid i matetrijal koristimo da vratimo primjeren izgled školske zgrade!!! Jednostavno je, doprinesimo svojoj zajednici tako što ćemo je čuvati i graditi, a ne i ono što imamo uništavati na svakom koraku. Svoju kreativnost pokažimo na djelu uređenja naših površina. Naredni put ćemo djelovati zakonskim odredbama. Objekat je pod videonadzorom! Školske zgrade su naša imovina i trebaju nam svima!

Molimo i roditelje svih naših učenika da pristup školi i dolazak sa autima koriste poligon ispod škole! Mi, učenici naše škole trebamo bezbjedno školsko dvorište!

Hvala Vam!

2

3

4

 

Arhiva