NOVOGODIŠNJE ČESTITKE

Datum posljednje izmjene: Petak, 01 Januar 2021 Objavljeno: Petak, 01 Januar 2021

Poštovani nastavnici, dragi učenici i ostali zaposlenici u našoj školi,

u četvrtak, 31.12. ispratismo 2020. godinu, koja je imala svoje izazove, za nas sve veoma teške trenutke, zahtjevala je odgovornost i novo prilagođavanje u obrazovanju, obilježena on line nastavom– karantinom i lockdawnom,

zahvaljujući svima vama u OŠ  „Kladanj„ vašoj podršci svim učenicima ove škole, vašem brzom  prilagođavanju novonastaloj situaciji, mi smo postigli i bolje  rezultate nego što smo očekivali, te ovu priliku koristimo da vama, našim nastavnicima i nastavnicama, učiteljima i učiteljicama i svim organima JU OŠ "Kladanj" , našim dragim drugovima i drugaricama i njihovim roditeljima zaželimo sretnu novu 2021. godinu uz ispunjenje svih želja na porodičnom i poslovnom planu .

Sretna nova 2021. godina