DOBRO NAM DOŠLI PRVAČIĆI

Datum posljednje izmjene: Ponedjeljak, 07 Septembar 2020 Objavljeno: Ponedjeljak, 07 Septembar 2020

Dobrodošlicu i radost početka školske godine u učionici i klupama podijelili smo danas s prvacima.

Naši dječaci i djevojčice, njih 54 radoznali i nasmijani u pratnji svojih roditelja preuzeli su poklone u školskom priboru zajedno sa ruksacima dodijeljenim od Općine Kladanj i načelnika Jusufa Čavkunovića te udžbenicima za prvi razred dodijeljenih od resornog kantonalnog ministarstva obrazovanja. Čestitke za početak uputile su direktorica škole Edina Hajdarević i pomočnica općinskog načelnika gosp.Ervina Avdibegović. Razredni učitelji i učiteljice Suljić Admir, Salihović Mejra, Elmira Avdibegović Čamdžić, Samir Gogić i Mersida Krekić danas su posebnim čestitkama učinili prvi dan u školi danom kojeg prvaci pamte! Dobro nam došli DRAGI PRVACI!