OBILJEŽAVANJE 1. MARTA, DANA NEZAVISNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE

Datum posljednje izmjene: Petak, 28 Februar 2020 Objavljeno: Petak, 28 Februar 2020

Povodom svečane proslave Dana nezavisnosti Bosne i  Hercegovine, učenici naše škole su kroz mnogobrojne recitacije, horske i instrumentalne izvedbe obilježili ovaj važan dan, sa porukom:

„ Domovino, u srcu te nosim“ !

Učenice završnih razreda su na jedinstven način i posebno emotivan izražaj, predstavile predivne recitale o jedinoj nam domovini - Bosni i Hercegovini.  Za muzičko osvježenje, potrudile su se članice školskog hora  a za humor i kratki predah bili su zaduženi najmladji učenici naše škole i njihov dramski komad o zaljubljenom dječaku.

Na kraju, poručeno je da  ne smijemo biti skromni u davanju našoj domovini a mi smo danas na ovaj način pokazali da nam je u srcu samo jedna domovina, Bosna i Hercegovina!